צרו קשר
ּ

מוניות גדולות לנתבג

טיולי משפחות צוברים בשנים האחרונות תאוצה ובהתאם גם הדרישה למוניות גדולות לנתבג עולה בהתאמה. האפשרות לצאת לבילוי עם המשפחה המורחבת, בעלויות הגיוניות לכל כיס וביעדים מפנקים ומעניינים, אתגרה את הישראלים לחפש יותר ויותר אתרים בחו"ל בהם יוכלו לבלות את החופשה המשפחתית בהרכב מלא. הבעיה היחידה הייתה השינוע ממקום למקום, כאשר מדובר בכמות גדולה של נוסעים. לכן, שירותי מוניות גדולות, לכמות של 5 נוסעים ומעלה, מאפשרות לכל משפחה להתחיל את טיול שלה בלי להתמודד עם בעיות חנייה, או פקקים בדרך לנתבג. חברת "מישל מוניות והסעות בצפון" הקימה צי מוניות גדולות לנתב"ג כדי לתת מענה בדיוק לצרכי הנוסעים לחו"ל בקבוצות גדולות.

מוניות גדולות לנתבג – יוצאים לטיול באווירה אחרת

טיולי משפחות הם חוויה שונה מכל טיול אחר. החל מהרגע הראשון את זוכים לבלות חופשה עם היקרים לכם מכל, באווירה שהיא כמעט כמו בבית, רק עם נוף אחר. לרוב, משפחות גדולות נפגשות בשדה ויוצאות יחדיו לטיול. אבל עם כשיש אפשרות להשכיר מונית אחת גדולה שתיקח את כל המשפחה יחד לשדה התעופה, אין שום סיבה לבזבז דלק, זמן ואנרגיות על נסיעה לטרמינל. אתם יכולים להתחיל את החופשה כבר מהבית ולצאת לשדה בלי להתמודד עם הפקקים או בעיית החניה בנתב"ג. מוניות גדולות לנתבג יכולות לאסוף את כל בני המשפחה מכל נקודה ולהתאים את המסלול לכל המטיילים, וכך להעניק לכם עוד כמה רגעים של זיכרונות ביחד.

מוניות גדולות לנתבג – מצמצמים עלויות

בייחד כאשר אתם נוסעים כקבוצה גדולה, אתם רוצים לוותר על כל הוצאה כספית שאינה מתחייבת בנסיעה שלכם. נסיעה של כמה משפחות ברכבים אל שדה התעופה יכולה להיות נסיעה יקרה גם בגלל הדלק וגם בגלל החניונים היקרים באזור הנמל. אם כך, דווקא בטיולים רבי משתתפים, בוחרים המטליים לצאת מהשגרה הנוחה של הרכב הפרטי, ולהגיע לבידוק הבטחוני במוניות גדולות. חברת "מישל מוניות והסעות בצפון" מציעה לכל משפחה להזמין את שירותיה להסעת קבוצות בעזרת מוניות גדולות לנתב"ג. הנהגים שלנו בעלי ותק רק על כביש, יגיעו עד לנקודת האיסוף עם מונית נוחה ומרווחת, שתתאים לכל הנוסעים.

שירות מוניות גדולות לנתבג במחיר משתלם במיוחד

הזמנת מוניות גדולות לנתבג

העולם המודרני מביא אותנו למצבים בהם עלינו להגיע ממקום למקום במהירות ובנוחות. ישנם אמצעי תחבורה רבים ומגוונים החל מרכבת ואוטובוס ועד לספינה ומטוס נוסעים. מונית היא אחד מאמצעי התחבורה היעילים ביותר שקיימים. היא מייתרת את הצורך ברכישת רכב פרטי על כל המשתמע מכך ומאפשרת לקיים נסיעות מהירות, נוחות ובטוחות. הזמנת מונית גדולה תסייע במקרים שבהם קבוצה גדולה של אנשים מעוניינים להגיע מנקודה אלף לנקודה בית. מוניות טקסי מאפשרות הזמנה של כל סוגי המוניות נהוגות בידיהם של נהגים מנוסים .

הזמנת מוניות גדולות – לאיזו מטרה

הזמנת מונית גדולה יכולה לפתור בעיות שונות ולספק לנו מענה במקרים בהם נזדקק להסעה:

  • אם מדובר על קבוצת אנשים גדולה שמעוניינת להגיע למקום מסוים ביחד, שכירת מונית גדולה תהיה פתרון מצוין. מספר האנשים אשר יכול להיכנס למונית גדולה הוא כ-10 אנשים פלוס נהג.
  • נסיעה במונית אחת היא יתרון גם בנוגע לתזמון שכן כול הנוסעים יגיע ליעד באותו הרגע וקיים סיכוי נמוך יותר לאיחורים או עיכובים.
  • אמנם ניתן להזמין 2 מוניות קטנות אך התשלום יהיה גבוה בהרבה וכמעט פי שתיים ממונית אחת גדולה.
  • נסיעה במונית גדולה היא מרווחת יותר ונוחה בהרבה. גם אם מדובר בכמות קטנה יותר של אנשים, הנסיעה תהייה הרבה יותר מהנה מאשר במונית צפופה.
  • אם מדובר בנסיעה ארוכה או נסיעה עם ציוד רב אז יש לקחת בחשבון שכל מזוודה תופסת מקום רב וכדאי להזמין מראש מונית גדולה.

במה כרוכה הזמנת מונית

כמו כל הזמנה גם מונית גדולה ניתן להזמין מתחנת מוניות מקומית או באופן פרטי. ישנן חברות הסעה שונות שמפעילות קוים קבועים של הסעה. ההזמנה עצמה היא לא שונה מהזמנה של מונית רגילה. מקובל לשריין מונית מספר ימים לפני הנסיעה על מנת שלאל השאר ללא מונית. ככל שמדובר על נסיעה לאירוע חשוב אז כדאי שלא יהיו פשלות ועיכובים.

הנסיעה עצמה היא מאוד נוחה ומרווחת ומאפשרת אפילו לישון במהלכה. חושב לוודא שמדובר על נהג מנוסה ומיומן שמכיר את המסלול ולמחזיק בכל האישורים הדרושים על מנת לנהוג במונית.

מוניות גדולות לנתבג להגיע בצורה מיטבית

מוניות גדולות לנתבג הן בדיוק מה שאתם צריכים כדי להגיע יחד מבלי לאחר ומבלי לבזבז זמן על סידורים לכולם. יש מונית אחת שלוקחת אתכם ומפזרת את כולם וזה הכי טוב לכולם. חברת מוניות והסעות מישל מציעה לכם את האפשרות לנסוע לנתבג כמו שצריך, מבלי להתברבר עם הרכב הפרטי או להגיע באופן עצמאי ולא מדויק.

איך מוניות גדולות לנתבג עוזרות לכם להתחיל טוב את החופשה?

  • חשבו על המשפחה הגדולה שלא צריכה להתחלק בין שתי מוניות ובין שני כלי רכב פרטיים, משום שהיא רוצה לנסוע לבד. מונית גדולה מצליחה להתמודד היטב עם כל גודל של משפחה, וגם להעמיס את המזווגות שלכם כמו שצריך. זאת, מבלי ששום דבר ייפול החוצה. כך נוסעים ביחד לאחר שיוצאים באותו רגע מהבית, ולא מאחרים ולא מחמיצים שום טיסה. הרי הכי טוב לדעת היכן כולם נמצאים בכל רגע, ולכם זה מצוין לנסוע כמשפחה ולדעת שכולם ביחד.
  • הסעות של עובדים לימי כיף ולנסיעות עבודה שמתקיימים בחו"ל, הן הדרך הטובה ביותר לוודא שכולם הגיעו לשם בזמן. אתם יכולים לאסוף את כל החברים או העובדים שטסים ביחד ולרכז אותם לנסיעה אחת. כך תדעו שיש מי שלוקח ומחזיר אותם.
  • נסיעה במונית לנתבג היא הדרך הטובה ביותר לנסוע לטיסה. כך תוכלו להיות רגועים, מבלי לחשוש לגבי עיכובים בפקקים או מהנסיעה של נהגים אחרים על הכביש. מעבר לכך, אין תקלות מכניות ולא צריך לבזבז זמן על חיפוש חניה. אל תשכחו שלא תמיד גם יהיה לכם מקום קרוב לשער הטרמינל, ותצטרכו ללכת עם המזוודות זמן רב – במקום לרדת ממש בשער האולם.

נסיעה רגועה וחלקה ביחד

נסיעה של כל המשפחה יחד היא הדרך הטובה והנעימה להגיע לטיסה. מוניות גדולות לנתבג לוקחות אתכם מהבית עד הטרמינל בנהיגה מקצועית ורגועה. מוניות והסעות מישל מבטיחה לכם את הנסיעה הנוחה והבטוחה ביותר בדרך לחופשה שלכם, לשביעות רצונכם המלאה. לכם זאת נסיעה לחופשה מהרגע הראשון שעליתם למונית.

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

ּ
התחל צ'אט
היי, איך אני יכול לעזור?