צרו קשר
ּ

מוניות לנתב"ג

בשנים האחרונות ההצלחה המסחררת של אפליקציות שונות הביאה לשינוי גם בעולם התחבורה עם פתיחת האפשרות להזמין מונית באפליקציית גט טקסי לנתב"ג. הנוסעים מוצאים את האפליקציה נוחה יותר לשימוש, בשל המגוון הרחב של תחנות מוניות ונהגים שמציעים את שירותיהם. גם אם אתם נוסעים ברגע האחרון וללא התראה מוקדמת, באפליקציה אתם ככל הנראה תמצאו נהג שמוכן לקחת אתכם לנסיעה ולעשות זאת בתנאים שמתאימים לכם. מוניות לנתב"ג מקלות לכם את החיים ומסייעות לכם להגיע רעננים לטרמינל כדי להתחיל תא הטיול שלכם ברגל ימין. חברת "מישל מוניות והסעות בצפון" מציעה את שירותיה בכל שעה ובכל מקום שתרצו.

מונות לנתב"ג – מוכנים להגיע בכל התראה

הבחירה במוניות הצפון הופכת הגיונית לנוסעים רבים מכמה סיבות מרכזיות:

  1. זמינות- כמות הנהגים הגדולה באפליקציה מאפשרת לכם להיות בטוחים שבכל שעה של היום תוכלו לקבל מענה מנהג.
  2. שקיפות- אתם יכולים לדעת את שם הנהג, מספר הרכב ואפילו מספר הטלפון שלו, במידה ושחכתם משהו במונית או שיש לכם בעיה כל שהיא.
  3. מגוון- באפליקציה תוכלו לקבל הצעות למגוון סוגי מוניות בהתאם לצרכי הנסיעה שלכם. החל ממוניות רגילות ועד למונית לכמות גדולה של אנשים.
  4. תכנון- תוכלו להזמין את המונית מבעוד מועד ולהיות רגועים ביות הנסיעה.
  5. תשלום מאובטח- האפליקציה מאפשרת לכם להעביר את התשלום לנהג, כולל טיפ במידה ותרצו, דרך כרטיס אשראי. כך לא תאלצו להסתובב עם יותר מידי מזומן בדרככם לשדה התעופה.

מזמינים מונית לנתב"ג ומתעסקים בלארוז מזוודה

בעבר החיפוש אחר מונית כלל שיחות טלפון לתחנות המוניות. החיפוש עצמו ערך זמן יקר ולרוב הנוסעים בחרו בתחנה אחת מוכרת בלי להתייחס למחיר. מוניות הצפון מאפשרת לכם לקבל את היצע הנהגים הכי טוב שיש כיום בשוק, מבלי להרים את הטלפון ולהשקיע זמן בחיפושים מיותרים רגע לפני טיסה. אתם מקבלים לנייד את כל המידע ככל עלות הנסיעה, ורק צריכים לבחור מי יהיה הנהג. חברת "מישל מוניות והסעות בצפון" מציעה שירותי הסעות בעזרת מוניות  לנתב"ג עם צוות נהגים מוצלח לכל טיסה.

מוניות לנתב"ג - מוכנים להגיע בכל התראה

כמה עולה מונית לנתב"ג

החלטתם לטוס לחו"ל? נהדר! הטיול שתכננתם בוודאי יהיה נפלא וכל מה שתכננתם יצא אל הפועל בצורה חלקה וללא עיכובים וביטולים. אך לפני שתעלו על המטוס יש לדאוג להגעה בזמן אל שדה התעופה, כך שלא לאחר את הטיסה וגם יהיה לכם מספיק זמן לקניות בדיוטי פרי. על מנת שזה יקרה יהיה עליכם להשיג את כלי התחבורה המהיר והנוח ביותר כך שלא תהיינה כל פשלות בנושא. אז כמה עולה מונית לשדה התעופה? המחירים הם במקרים רבים דומים מאוד ואין הבדל של ממש ביניהם. העיקרון עובד על פי מרחק מן היעד, שעת הנסיעה וסוג המונית. מישל מוניות והסעות בצפון הינה חברת הסעות שמביאה אתה מקצועיות ואיכות. ניתן לפנות ולקבל מידע נוסף.

כמה עולה מונית לשדה התעופה – קבוצת נוסעים

לעיתים מתארגנת קבוצה של אנשים שמחליטה לטוס לחו"ל. היות ולא כל האנשים גרים באותו הרחוב או אפילו באותה העיר אז יש לשער שיהיה על הנהג לאסוף אותם. כאן דרוש תזמון מדויק שיאפשר לכולם להגיע בזמן וללא איחורים. כדאי מאוד להזמין מראש מונית גדולה שתאסוף את כל האנשים ותביאה אותם בזמן לשדה.

אחד היתרונות של הזמנת מונית הוא בכך שהיא תביא אתכם ממש לפתח הטרמינל ולכן לא תאלצו לצעוד עם המזוודות ולהתעייף עוד דל פני שהתחיל הטיול. מונית גדולה, עם תא מטען מרווח תכיל את כל המזוודות ותאפשר לכם להגיע לנוחות לשדה התעופה.

נסיעת לילה

טיסות רבות ממריאות לפנות בוקר מה שמצריך אתכם להגיע לשדה באמצע הלילה. נסיעת לילה היא אמנם יותר יקרה אך במקרה כזה אין ממש ברירה והדרך הנוחה ביותר להגיע לנמל היא באמצעות מונית. אם מדובר על קבוצה של אנשים אז ניתן להתחלק במחיר ולהגיע יחסית בזול.

הסיכוי לאחר לטיסה הוא לא קטן היות ובמקרים רבים ישנם פקקים ועיכובים שונים בדרך. כדאי להזמין את המונית כמה שעות לפני הטיסה ולארגן גם נסעה חזרה ביום שבו תחזרו ארצה. המונית של "מישל מוניות והסעות בצפון" תמתין לכם ביציאה ותיקח אתכם הביתה המהירות כך שתוכלו לנוח בבית אחרי כל הטיסות.

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

ּ
התחל צ'אט
היי, איך אני יכול לעזור?