צרו קשר

  ּ

  אמבולנס פרטי

  בישראל יש את האמבולנסים המוכרים לכולנו של חברת מגן דוד אדום בישראל.

  בנוסף יש גם את האמבולנסים המופעלים על ידי חברות פרטיות ותאגידים שונים. זה כולל את האמבולנסים ששייכים לחברות הסעה פרטיות, למפעלים, לבתי חולים, למשרד הביטחון ועוד.

  לצורך נהיגה באמבולנס, אמור הנהג להיות בעל רישיון כחוק לנהיגה ברכב שהוא מסוג אמבולנס. מעוניינים בשירות של אמבולנסים פרטיים, עם שירות ומומחיות בתחום? פנו אל חברת מישל הסעות.

  אמבולנסים פרטיים לכל מטרה

  יש ארבעה סוגים של אמבולנסים הפועלים כיום בישראל:

  1. אמבולנס רגיל – זהו אמבולנס שנועד להסיע וגם לטפל בחולים קלים במצב שכיבה. באמבולנס כזה אמור להיות איש צוות אחד אשר יש לו את ההכשרה להיות נהג אמבולנס שהוא גם חובש לשעת חירום. מדובר ברכב שיש בו ציוד אשר עשוי להידרש לצורך הגשת סיוע רפואי לחולים, ליולדות או לפצועים. אמבולנס מסוג זה משמש גם להסעות חירום.
  2. אמבולנס ביטחון – זהו רכב עם שני אנשי צוות והוא נועד להסעת חולים בשכיבה. יש בו חובש רפואת חירום וכן חובש מלווה. יש באמבולנס את כל הציוד הנדרש לצורך הגשת סיוע רפואי. רכב כזה יש לו סירנה וגשר אורות והוא מורשה גם לנסוע נסיעות חירום.
  3. ניידת טיפול נמרץ – תפקידה להגיש טיפול ראשוני לחולים או פצועים קשה ברמה גבוהה ומתקדמת שאף נמצאים בסכנת חיים וחייבים להגיע לטיפול רפואי מידי. בניידת טיפול נמרץ יהיו שלושה אנשי צוות לפחות. רופא, פארמדיק וכן נהג האמבולנס. יש בו גם את כל הציוד הנדרש לצורך הגשת העזרה הראשונה וטיפול מציל חייים.
  4. אמבולנסים פרטיים – אלו הם כלי רכב שמסייעים לאנשים מוגבלים להתנייד ולנסוע ממקום למקום כאשר האמבולנס יש לו את כל התנאים הנדרשים לנוסעים המוגבלים וכך הם יכולים להגיע לכל מקום אליו הם רוצים להגיע.

  אמבולנסים פרטיים – הפתרון לנוסע הנכה

  לא פעם קורה שאדם נכה זקוק לשירותי הסעה לצורך הגעה לקופת חולים, לצורך ביצוע מטלות או אפילו כדי להגיע לטיפולי שיקום בבית החולים. אין לו דרך להגיע ליעדו בלי הסעה שמתאימה לו ולמצבו.

  האמבולנסים הפרטיים של חברת מישל הסעות, מציעים שירות ייחודי שאינו מוכר בחברות הסעה אחרות. שירותי הסעות גם לנכים ומוגבלים.

  אמבולנס פרטי בצפון

  מחפשים שירות של אמבולנס פרטי בצפון? זקוקים לשירותי הסעה ברכב מיוחד עם מעלית לנכה? הגעתם בדיוק למקום הנכון.

  כאן תוכלו לקבל את השירות הרצוי לכם. אמבולנס פרטי עם כל התנאים המתאימים לצורך הסעה של אדם נכה.

  אמבולנס פרטי בצפון – מה הוא כולל?

  האמבולנס המיועד לנוסע הנכה, הוא רכב מיוחד ושונה לגמרי מכל רכב הסעות אחר. ראשית יש לו מעלון מיוחד המיועד לנכה כאשר בעזרת המעלון הוא יוכל לעלות לרכב בלי שיהיה צורך בהרמת העגלה שלו באופן פיזי.

  המעלון מעלה בקלות ובמהירות את עגלת הנכים אל המכונית וכך נשמרת גם הבטיחות של האדם הנכה שלא צריך לעבור טלטלות מיותרות.

  חוץ מזה הרכב כולו בנוי בצורה המתאימה לתנאים הנדרשים לנכה ,כאשר כך הוא יוכל ליהנות מנסיעה הכי מתאימה לו ולמצבו.

  האמבולנס הזה הוא לא כמו אמבולנס רגיל כמו שיש למד"א. אין בו את הציוד המיוחד כמו שיש בכל אמבולנס וגם הצוות הנמצא באמבולנס הוא שונה. אם באמבולנסים רגילים יש פראמדיק לצד נהג האמבולנס ויש גם ציוד רפואי ובניידות לטיפול נמרץ יש רופא ופראמדיק יחד עם נהג האמבולנס, הרי שבאמבולנסים של החברות הפרטיות אין את כל אלו. אמנם נהג האמבולנס הפרטי אמור להיות מוסמך לנהיגה באמבולנס, אך לא מדובר כאן ברכב הצלה רשמי שיש בו את כל מה שיש באמבולנסים הרגילים. אין בהם סירנה ואין להם את האורות שיש באמבולנסים הרגילים. כך שלמעשה לא מדובר ברכב חירום אך לצורך הסעה של אדם נכה שלא יכול להתנייד בתחבורה הרגילה מדובר בהצלה של ממש ובאפשרות הכי נוחה שיכולה להיות עבורו.

  היכן מזמינים אמבולנס פרטי בצפון?

  אדם שזקוק לשירות של אמבולנס פרטי, לא תמיד ידע היכן לחפש את השירות. זאת משום שחברות ההסעה הרגילות לא מעמידות לשירות הציבור כלי רכב מהסוג הזה.

  כאן כדאי להכיר את חברת מישל הסעות. החברה המציעה את השירות הייחודי של רכבי הסעות לנכים. כלי רכב המותאמים לאנשים מוגבלים.

  מדובר ברכבים המציעים את הפתרונות הכי נוחים והכי בטוחים לאדם הנכה שיוכל ליהנות מנסיעה בטוחה עבורו.

  יש אנשים שזקוקים לשירותי הסעה ברכב מיוחד או נסיעה ברכב לאדם מוגבל. רכב כזה הוא בעצם סוג של אמבולנס.

  אנשים המתגוררים בחיפה וזקוקים לשירות של הסעות מסוג זה, יכולים לקבל את המענה של אמבולנס פרטי חיפה באמצעות פניה אל חברה מיוחדת להסעות, שיש ברשותה רכב כזה.

  לא כל חברת הסעות מציעה בין שירותיה גם את השירות הזה של אמבולנסים פרטיים. אך יש בהחלט כאלה שכן מציעים את האפשרות וחשוב שאדם הזקוק להסעה בכלי רכב כזה, ידע אל מי לפנות וממי לבקש את השירות.

  אמבולנס פרטי חיפה עם כל מה שהנכה צריך

  חשוב לדעת ששירותי הסעות ברכב אמבולנס, אמור להיות רכב מיוחד עם נהג שיש לו את ההסמכה לשמש כנהג אמבולנס. אז נכון שרכב ההסעות הוא לא ממש כמו אמבולנס אמיתי כמו של חברת מד"א. אין באמבולנס הזה סירנה, אין אורות והוא לא יכול לבצע נסיעות חירום. אך הנסיעה באמבולנס הזה היא נסיעה שמתאימה למצבו של הנוסע הנכה אשר לא יכול להתנייד בכלי רכב רגילים. מה יש באמבולנס הפרטי?

  האמבולנס הפרטי מצויד במעלון מיוחד הנועד לצורך העלאת הנוסע הנכה יחד עם עגלת הנכים. יש בו מקום לצורך הציוד של הנכה והוא גם בעל מושבים רחבים יותר לצורך שימושו של הנכה או המלווים שלו. כך שלמעשה יש בו את כל מה שהנוסע המוגבל זקוק לו.

  היכן תשיגו אמבולנס פרטי חיפה?

  כדי להשיג אמבולנס פרטי באזור חיפה, צריך לחפש את החברה שמציעה את השירות הזה. כאמור, לא כל חברת הסעות מחזיקה אמבולנס בין צי הרכבים שלה. על כן, אדם הזקוק לעיתים תכופות לשירות כזה של הסעה ברכב מיוחד לנכה או אמבולנס פרטי, כדאי שיכיר את חברת מישל הסעות המציעה בין היתר גם את השירות הזה. מדובר ברכב מיוחד המצויד בכל מה שצריך, לצד שירות אדיב ומסור באופן מיוחד. הנהג של רכב כזה הינו מוסמך לנהיגה באמבולנס וככזה הוא גם אדיב וסבלן במיוחד לצורך הסעת הנכה.

   

  השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

   ּ
   התחל צ'אט
   היי, איך אני יכול לעזור?