צרו קשר
ּ

מונית לנכים

מונית לנכים – מוניות והסעות הצפון

ניידות היא אחת הדרישות הבסיסיות שיש לכל אזרח במדינת ישראל, ובמיוחדת לאוכלוסיית הנכים שמשתמשת בשירותי מונית לנכים על בסיס קבוע. באזורים בהם התחבורה הציבורית לא יכולה לתת מענה לבעלי מוגבלויות, הם נאלצים להסתייע ברכבים פרטיים. אולם, לא כל בעלי המוגבלויות מחזיקים ברכב פרטי, ולכן השימוש במוניות מונגשות הופך תדיר יותר ויותר. המוניות מסוגלות להעמיס את כל הציוד איתו חייב האדם הנכה להתנייד, ומביאות אותו למחוז חפצו בשלום. מונית לנכים היא פתרון תחבורתי חשוב מאוד אשר מאפשר לכל בעלת מוגבלות להיות נייד ללא תלות ברכבות ואוטובוסים. חברת "מישל מוניות והסעות בצפון" מציעה שירות מונית לנכים, בכל שעה של היום ולכל יעד שתרצו.

למה להשתמש בשירות מונית לנכים?

כאשר מסתכלים על שלל האפשרויות העומדות בפני כל אדם לנוע ממקום למקום, מונית לא תמיד נמצאת בראש הרשימה. אבל, הניידות לאוכלוסיית הנכים היא ניידות מורכבת יותר, אשר דורשת לפעמים ציוד יקר ומיוחד. מעלונים, כסאות מותאמים ואפילו רכבים גדולים יותר, הם יקרים ולא כל אדם יכול להרשות לעצמו לרכוש רכב מותאם. כמו כן, הנסיעה ברכבות או אוטובוסים לא מתאימה גם היא לכל מוגבל, ולעיתים אי אפשר לסמוך על תחבורה ציבורית על מנת להתנייד עם כיסא גלגלים. כתוצאה מכן, בעלי מוגבלויות רבים מוצאים מונית לנכים כפתרון אידיאלי. המעלון מאפשר להם גישה נוחה למכונית, נהג שמלווה אותם בדרך והתאמה מושלמת לכל הצרכים של הנוסע.

מונית לנכים – מובילה אתכם לכל מקום שתרצו

אם אצל כל אדם מן השורה, היציאה מן בית היא יציאה חלקה ויום יומית. אצל בעלי מוגבלויות מדובר בהתארגנות שלמה שנדרשת טרם היציאה. לא תמיד אפשר לארגן יציאה ספונטנית מהבית וצריך לוודא כי כל התנאים קיימים על מנת לסייע לנכה להגיע ממקום למקום. לכן, שימוש במונית לנכים מאפשר לכם להגיע לתורים אצל רופאים, לבלות בחוץ עם המשפחה ולעשות את כל הסידורים הנדרשים כמו כל אדם אחר. אנו בחברת "מישל מוניות והסעות בצפון" מציעים שירותי מונית לנכים. המוניות שלנו מאובזרות ומתאימות לשימוש, והנהגים שלנו מסייעים לכם להגיע לכל יעד במהירות ובבטחה.

מונית לנכים - מוניות והסעות הצפון

הסעות לנכים עם כסא גלגלים

ניידות לאוכלוסיות מיוחדות היא אתגר שדורש תכנון והזמנת שירותי הסעות לנכים שיתאימו לצרכי הנוסע במדויק. לכל סוג של מוגבלות יש צורך ברכב מותאם, בין אם במעלון, בידיות הנגשה או בבגאז' גדול יותר לצורך שינוע כסאות גלגלים. הסעות אלו מאפשרות לכם להגיע לכל אירוע, ללא צורך בשימוש בתחבורה הציבורית המאתגרת של מדינת ישראל, בקלות ובליווי של נהג מנוסה ואחראי. כמו כן, הסעות מאפשרות לקבוצה של בעלי מוגבלות לצאת לטיולים, או להנות מימי כיף יחד מבלי להרגיש חריגים בנוף, וכל זאת בעזרת כלי רכב מונגש ומותאם. חברת "מישל מוניות והסעות בצפון" מלווה כל בעל מוגבלויות בדרכו ליעד שלו בעזרת צי מתקדם של רכבי הסעות לנכים.

מתי כדאי להשתמש בשירותי הסעות לנכים?

שירותי הסעות לנכים מקלים על חייהם של בעלי המוגבלת ברגעים שונים בחיים. החל מצרכי ניידות יום יומיים, כמו נסיעות למשרדי ממשלה, סופרמרקט או לפעילויות הקבועות. אירועים מיוחדים כמו חגים ושמחות משפחתיות. נסיעות לטיולים בארץ וגם נסיעות לטיולים בחו"ל שדורשות הסעה אל לשדה התעופה. השגרה יומית של נוסע עם מוגבלויות מחייבת אותו לבנות מסלול מסודר, שכולל את כל דרכי ההגעה, כלי הרכב והגישה ליעד שלו מהרגע שיצא מסף הבית. לכן לא ניתן להקל ראש באירועים שכוללים מוגבלי תנועה, וחייבים למצוא להם פתרונות מספקים לשינוע ממקום למקום. כאשר יוצאים כבר לדרך, הרכבים חייבים לעמוד בסטנדרט הבטיחות על מנת לשמור על חיי הנוסעים.

הסעות לנכים – מתחילים כל יום על הצד הטוב ביותר

במדינת ישראל שסובלת מקשיים בתחום התחבורה, לאוכלוסיית הנכים יש אתגרים גדולים פי כמה וכמה מאשר כל אדם אחר. הניידות של אדם נכה במרבית הפעמים לא תלויה בו והוא נאלץ להיעזר בשירותי תחבורה ציבורית שלא תמיד מספקים מענה הולם. לכן, הסעות לכנים מציעות תחלופה הוגנת, הן ברמת השירות והזמינות ללקוחות והן ברמת המחירים והעלויות לכל מטרה. אתם יכולים להזמין את השירות לקבוצה או לאדם יחיד ולקבל מענה הולם למגבלות של כל אדם. חברת "מישל מוניות והסעות בצפון" מציעה שירותי הסעות לנכים לכל מטרה ולכל יעד, עם צוות נהגים מקצועי.

 

 

מונית עם מעלון לנכים

נכים המתניידים עם כיסא גלגלים ונדרשים להשתמש בתחבורה ציבורית מבקשים לא אחת להסתייע בשירותן של מוניות עם מעלון. אורח החיים של אוכלוסיית הנכים בישראל הוא מאתגר מאוד, על אחת כמה וכמה עניין הניידות. למרבית הנכים אין את האפשרות להחזיק רכב פרטי שילווה אתם ממקום למקום ולכן הם חייבים להתנייד בעזרת תחבורה ציבורית, כאשר מוניות נגישות הן כלי התחבורה הנוח ביותר לאוכלוסייה זו. בזמינות מידית ובכל שעה של היום האדם המוגבל יוכל להגיע ליעדו ללא ליווי של קרוב משפחה וללא עצירות מיותרות בדרך. חברת "מישל מוניות והסעות בצפון" מציעה לנוסעים בעלי מוגבלות את האפשרות לנסוע במונית עם מעלון על ידי שיחת טלפון אחת.

מוניות עם מעלון – יתרונות השימוש בה

מוניות עם מעלון מציגה כמה יתרונות משמעותיים על פני כל עצמאי תחבורה אחר קיים כיום בישראל. בין היתרונות הבולטים:

  1. לא צריך לקום מהכיסא- המעלון מאפשר לנכה לשבת על כיסא הגלגלים שלו לאורך כל הנסיעה.
  2. יכולים לנסוע לבד- הנכה לא חייב לקבל עזרה של אף גורם שלישי. הכיסא מתמקם במעלון ונכנס ישירות לרכב ללא סיוע אנושי.
  3. מגיע בדיוק לנקודה- מוניות יכולות להביא את הנכה בדיוק לנקודה בה הוא צריך להיות, כך נחסך מהאדם הנכה כל צורך בטיול ברחוב לבד.
  4. לא דורש מאמץ פיזי של הנכה או כל אדם אחד בשל היעילות של מנגנון המעלון.
  5. זמין בכל שעות היום- המוניות יכולות לתת מענה גם כאשר אין תחבורה ציבורית רגילה. בלילות או בסופי שבוע, הנכה יכול לצאת מהבית ולהגיע לכל מפגש חברתי או אירוע.

מוניות עם מעלון – עוזרים לכם להתנייד בקלות

בתור בעלי מוגבלויות אתם ודאי נתקלים לא אחת בקושי להגיע ממקום למקום. על מנת להקל על האתגר, אנו בחברת "מישל מוניות והסעות בצפון" מציעים לכם להסתייע בשירות מונית עם מעלון של החברה. אנו מחזיקים מוניות אלו ומספקים מענה לכל קריאה. הנהגים שלנו מתפעלים את המונית בצורה אחראית ונותנים לכם את כל הסיבות להמשיך לצאת מהבית מבלי לחשוש מדרכי ההגעה לכל אירוע או מפגש חברתי שמתקיים.

מוניות עם מעלון - עוזרים לכם להתנייד בקלות

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

ּ
התחל צ'אט
היי, איך אני יכול לעזור?