צרו קשר

  ּ

  מונית לנכים

  מונית לנכים – מוניות והסעות הצפון

  ניידות היא אחת הדרישות הבסיסיות שיש לכל אזרח במדינת ישראל, ובמיוחדת לאוכלוסיית הנכים שמשתמשת בשירותי מונית לנכים על בסיס קבוע. באזורים בהם התחבורה הציבורית לא יכולה לתת מענה לבעלי מוגבלויות, הם נאלצים להסתייע ברכבים פרטיים. אולם, לא כל בעלי המוגבלויות מחזיקים ברכב פרטי, ולכן השימוש במוניות מונגשות הופך תדיר יותר ויותר. המוניות מסוגלות להעמיס את כל הציוד איתו חייב האדם הנכה להתנייד, ומביאות אותו למחוז חפצו בשלום. מונית לנכים היא פתרון תחבורתי חשוב מאוד אשר מאפשר לכל בעלת מוגבלות להיות נייד ללא תלות ברכבות ואוטובוסים. חברת "מישל מוניות והסעות בצפון" מציעה שירות מונית לנכים, בכל שעה של היום ולכל יעד שתרצו.

  למה להשתמש בשירות מונית לנכים?

  כאשר מסתכלים על שלל האפשרויות העומדות בפני כל אדם לנוע ממקום למקום, מונית לא תמיד נמצאת בראש הרשימה. אבל, הניידות לאוכלוסיית הנכים היא ניידות מורכבת יותר, אשר דורשת לפעמים ציוד יקר ומיוחד. מעלונים, כסאות מותאמים ואפילו רכבים גדולים יותר, הם יקרים ולא כל אדם יכול להרשות לעצמו לרכוש רכב מותאם. כמו כן, הנסיעה ברכבות או אוטובוסים לא מתאימה גם היא לכל מוגבל, ולעיתים אי אפשר לסמוך על תחבורה ציבורית על מנת להתנייד עם כיסא גלגלים. כתוצאה מכן, בעלי מוגבלויות רבים מוצאים מונית לנכים כפתרון אידיאלי. המעלון מאפשר להם גישה נוחה למכונית, נהג שמלווה אותם בדרך והתאמה מושלמת לכל הצרכים של הנוסע.

  מונית לנכים – מובילה אתכם לכל מקום שתרצו

  אם אצל כל אדם מן השורה, היציאה מן בית היא יציאה חלקה ויום יומית. אצל בעלי מוגבלויות מדובר בהתארגנות שלמה שנדרשת טרם היציאה. לא תמיד אפשר לארגן יציאה ספונטנית מהבית וצריך לוודא כי כל התנאים קיימים על מנת לסייע לנכה להגיע ממקום למקום. לכן, שימוש במונית לנכים מאפשר לכם להגיע לתורים אצל רופאים, לבלות בחוץ עם המשפחה ולעשות את כל הסידורים הנדרשים כמו כל אדם אחר. אנו בחברת "מישל מוניות והסעות בצפון" מציעים שירותי מונית לנכים. המוניות שלנו מאובזרות ומתאימות לשימוש, והנהגים שלנו מסייעים לכם להגיע לכל יעד במהירות ובבטחה.

  מונית לנכים - מוניות והסעות הצפון

  הסעות לנכים

  ניידות לאוכלוסיות מיוחדות היא אתגר שדורש תכנון והזמנת שירותי הסעות לנכים שיתאימו לצרכי הנוסע במדויק. לכל סוג של מוגבלות יש צורך ברכב מותאם, בין אם במעלון, בידיות הנגשה או בבגאז' גדול יותר לצורך שינוע כסאות גלגלים. הסעות אלו מאפשרות לכם להגיע לכל אירוע, ללא צורך בשימוש בתחבורה הציבורית המאתגרת של מדינת ישראל, בקלות ובליווי של נהג מנוסה ואחראי. כמו כן, הסעות מאפשרות לקבוצה של בעלי מוגבלות לצאת לטיולים, או להנות מימי כיף יחד מבלי להרגיש חריגים בנוף, וכל זאת בעזרת כלי רכב מונגש ומותאם. חברת "מישל מוניות והסעות בצפון" מלווה כל בעל מוגבלויות בדרכו ליעד שלו בעזרת צי מתקדם של רכבי הסעות לנכים.

  מתי כדאי להשתמש בשירותי הסעות לנכים?

  שירותי הסעות לנכים מקלים על חייהם של בעלי המוגבלת ברגעים שונים בחיים. החל מצרכי ניידות יום יומיים, כמו נסיעות למשרדי ממשלה, סופרמרקט או לפעילויות הקבועות. אירועים מיוחדים כמו חגים ושמחות משפחתיות. נסיעות לטיולים בארץ וגם נסיעות לטיולים בחו"ל שדורשות הסעה אל לשדה התעופה. השגרה יומית של נוסע עם מוגבלויות מחייבת אותו לבנות מסלול מסודר, שכולל את כל דרכי ההגעה, כלי הרכב והגישה ליעד שלו מהרגע שיצא מסף הבית. לכן לא ניתן להקל ראש באירועים שכוללים מוגבלי תנועה, וחייבים למצוא להם פתרונות מספקים לשינוע ממקום למקום. כאשר יוצאים כבר לדרך, הרכבים חייבים לעמוד בסטנדרט הבטיחות על מנת לשמור על חיי הנוסעים.

  הסעות לנכים – מתחילים כל יום על הצד הטוב ביותר

  במדינת ישראל שסובלת מקשיים בתחום התחבורה, לאוכלוסיית הנכים יש אתגרים גדולים פי כמה וכמה מאשר כל אדם אחר. הניידות של אדם נכה במרבית הפעמים לא תלויה בו והוא נאלץ להיעזר בשירותי תחבורה ציבורית שלא תמיד מספקים מענה הולם. לכן, הסעות לכנים מציעות תחלופה הוגנת, הן ברמת השירות והזמינות ללקוחות והן ברמת המחירים והעלויות לכל מטרה. אתם יכולים להזמין את השירות לקבוצה או לאדם יחיד ולקבל מענה הולם למגבלות של כל אדם. חברת "מישל מוניות והסעות בצפון" מציעה שירותי הסעות לנכים לכל מטרה ולכל יעד, עם צוות נהגים מקצועי.

   

   

  מונית עם מעלון לנכים

  נכים המתניידים עם כיסא גלגלים ונדרשים להשתמש בתחבורה ציבורית מבקשים לא אחת להסתייע בשירותן של מוניות עם מעלון. אורח החיים של אוכלוסיית הנכים בישראל הוא מאתגר מאוד, על אחת כמה וכמה עניין הניידות. למרבית הנכים אין את האפשרות להחזיק רכב פרטי שילווה אתם ממקום למקום ולכן הם חייבים להתנייד בעזרת תחבורה ציבורית, כאשר מוניות נגישות הן כלי התחבורה הנוח ביותר לאוכלוסייה זו. בזמינות מידית ובכל שעה של היום האדם המוגבל יוכל להגיע ליעדו ללא ליווי של קרוב משפחה וללא עצירות מיותרות בדרך. חברת "מישל מוניות והסעות בצפון" מציעה לנוסעים בעלי מוגבלות את האפשרות לנסוע במונית עם מעלון על ידי שיחת טלפון אחת.

  מוניות עם מעלון – יתרונות השימוש בה

  מוניות עם מעלון מציגה כמה יתרונות משמעותיים על פני כל עצמאי תחבורה אחר קיים כיום בישראל. בין היתרונות הבולטים:

  1. לא צריך לקום מהכיסא- המעלון מאפשר לנכה לשבת על כיסא הגלגלים שלו לאורך כל הנסיעה.
  2. יכולים לנסוע לבד- הנכה לא חייב לקבל עזרה של אף גורם שלישי. הכיסא מתמקם במעלון ונכנס ישירות לרכב ללא סיוע אנושי.
  3. מגיע בדיוק לנקודה- מוניות יכולות להביא את הנכה בדיוק לנקודה בה הוא צריך להיות, כך נחסך מהאדם הנכה כל צורך בטיול ברחוב לבד.
  4. לא דורש מאמץ פיזי של הנכה או כל אדם אחד בשל היעילות של מנגנון המעלון.
  5. זמין בכל שעות היום- המוניות יכולות לתת מענה גם כאשר אין תחבורה ציבורית רגילה. בלילות או בסופי שבוע, הנכה יכול לצאת מהבית ולהגיע לכל מפגש חברתי או אירוע.

  מוניות עם מעלון – עוזרים לכם להתנייד בקלות

  בתור בעלי מוגבלויות אתם ודאי נתקלים לא אחת בקושי להגיע ממקום למקום. על מנת להקל על האתגר, אנו בחברת "מישל מוניות והסעות בצפון" מציעים לכם להסתייע בשירות מונית עם מעלון של החברה. אנו מחזיקים מוניות אלו ומספקים מענה לכל קריאה. הנהגים שלנו מתפעלים את המונית בצורה אחראית ונותנים לכם את כל הסיבות להמשיך לצאת מהבית מבלי לחשוש מדרכי ההגעה לכל אירוע או מפגש חברתי שמתקיים.

  מונית עם מעלון

  כולנו מכירים את המוניות הרגילות העוברות על הכביש ומציעות את שירותי ההסעות לכלל האוכלוסייה. את המוניות המיועדות לנכים אנחנו הרבה פחות רואים וזאת בגלל שאין הרבה חברות שיש להן מונית עם מעלון לכל הנגישות שהנכים זקוקים.

  מדובר בכלי רכב יקר מאוד, במכוניות שלא כל חברה מסוגלת לעמוד בעלויות שלה ועל כן, מעטים הן המוניות הללו. הנכים, במיוחד אלו המתניידים באמצעות כיסא גלגלים חייבים את השירות של המוניות הללו ובלעדיהם הם לא יכולים לצאת מהבית. מה שהופך אותם לתלותיים ממש למוניות אלו שיש בהם מעלון.

  מה זה מונית עם מעלון ?

  מוניות שיש בהן מעלון, הן למעשה מוניות המאפשרות לנכה לעלות בקלות רבה אל המונית יחד עם כיסא הנכים. הנכה לא יצטרך לקום ולהיכנס למונית, למושב רגיל שבתוכו. מה שלעיתים דורש סיוע של אנשים נוספים כאשר הנכה אינו מסוגל לעשות את המעבר הזה בכוחות עצמו.

  המעלון למעשה יעלה את הנכה עם הכיסא, בתוך המונית יקשרו אותו עם חגורת הבטיחות המתוכננת במיוחד עבורו וכך הוא יוכל לנסוע ולהגיע למחוז חפצו בבטחה, בקלות וללא טרחה מיותרת.

  הנהג של מונית השירות לנכים

  אנחנו חייבים לשים דגש מיוחד גם על הנהג שנוהג במכונית כזו. חזקה היא על נהג במכונית כזו שהוא בוחר בעבודה הזו מתוך רגישות לאוכלוסיית הנכים ומתוך רצון לסייע ולתמוך בנכה. הנהג יהיה לרוב אדם סבלן, אדם קשוב אדם עם חמלה והכלה כלפי הנכה. כך הנכה יוכל לחוש בנוח בעת הנסיעה במונית והוא גם יפיק תועלת רבה מנסיעה במונית זו. אותו נוסע יזכה לחוויית נסיעה נוחה ויעילה.

   

   

  מוניות עם מעלון - עוזרים לכם להתנייד בקלות

   

  אין צורך להיטלטל בדרכים בתחבורה ציבורית אם יש לכם שירות הסעות מסור שלוקח אתכם לכל מקום במהירות וביעילות. מונית לנכים לא תמיד זמינה לכם ברחוב, כשאתם מנסים לעצור אותה. אם אתם רוצים להיות פעילים בשגרה, ולא להיות תלויים בהסעות של קרובים שלא תמיד יכולים להתפנות אליכם, רצוי שתמצאו שירות מותאם לכם – כמו חברת מוניות והסעות מישל, שתספק לכם מוניות מונגשות לבעלי מוגבלויות כחוק ובנוחות מרבית.

   

  • הנוחות בזמן הנסיעה היא שיקול חשוב מאוד לכל אדם, ועל אחת כמה וכמה לבעל מוגבלות פיזית ולכל נכה שצריך לנסוע למרחקים קצרים או ארוכים. הקשיים הפיזיים מתגברים כאשר המונית אינה מצויד במושבים הנוחים שאנחנו מכירים וזקוקים להם, ולכן גם רצוי לנסוע במונית או רכב הסעה שנוחים לנכים – כי הם מאפשרים להם לנסוע שעות ולא רק דקות, מבלי שזה ישפיע על מצבם הגופני.
  • בטיחות היא חשובה מאוד, ובמוניות ורכבי הסעה מונגשות נוכל למצוא את ההתקנים הדרושים באמצעותם ניתן לחגור חגורות בטיחות – גם כשיש מגבלה פיזית שמחייבת קשירה שונה. בתחבורה ציבורית לא תוכלו לעשות זאת, ומי שהיציבה שלו לא טובה והוא לא יכול להחזיק את עצמו בצורה בטוחה, עלול להיפגע. זה נכון במיוחד בגלל העצירות המרובות ואופן הנסיעה של אוטובוסים, היבט שאינו מאפשר לאנשים לנסוע בבטיחות מרבית.
  • הנגישות הקבועה היא שיקול חשוב של כל מי שרוצה להיעזר בשירות מוניות והסעות קבוע, מבלי שיצטרך לחפש רכב לנכים בכל פעם מחדש.
  • רכב נוח ומרווח, ומתקנים (כמו מעלון) להרמת כיסא גלגלים ולאחסונו, הוא רכב שבטוח וטוב להסיע בו נכים בנעימות ובצורה בטיחותית על ידי נהג מקצועי.

  כל אחד אוהב לטפח קשר עם שירות הסעות מסור ואדיב שהוא רגיל אליו, ולכן מוניות והסעות לנכים שמספקת חברת מוניות והסעות מישל, הן מוניות והסעות שכדאי להזמין כשירות קבוע. כדי לנסוע בצורה בטוחה ונוחה, אין צורך להתפשר על השירות שמגיע לכם – וכדאי לקחת מונית או רכב הסעות שמתאימה לכל הצרכים והמגבלות הפיזיות שלכם. מעבר לכך, ניתן להוריד כסא גלגלים במדרגות מכל קומה עם המכשיר המתקדם – זחלון.

  שירות הסעות איכותי מזהים על פי האכפתיות שלו מהלקוחות שלו ומכל מה שהם אומרים עליו – דייקן ואחראי, אמין ושירותי. הסעות לנכים, שמספקת מוניות והסעות מישל, הן הסעות שלוקחות בחשבון כל צורך של אנשים בעלי מוגבלות פיזית בנסיעה עם כיסא גלגלים או לאחר העמסה שלו על רמפת המטען.

  • החוק מחייב מוניות להיענות לצרכים ולדרישות של נכים במידת האפשר, כשמדובר במונית שיש בה אפשרות כזאת להסיע נכה – ולהעמיס את כיסא הגלגלים שלו. אבל במציאות זה לא תמיד קורה. מתברר שהזמינות של מוניות להסעת נכים לא גבוהה, ולכן מי שמתמחה בכך זוכה לקבל את הקריאות של רוב האנשים עם המוגבלויות הפיזיות שנזקקים למעלון ולאחסון וריתום נכון של כיסא הגלגלים שלהם.
  • נוסף למוניות, יש לא מעט הסעות של אנשים נכים למטרות של עיסוק בריפוי, פיזיותרפיה ושאר הטיפולים שהם מקבלים, כולל בדיקות. ולכן, במקרים רבים ישנן הסעות מיוחדות וקבועות שבהן נעזר כל מי שצריך הסעה ברכב שמותאם לו, ובו הוא יכול לנסוע על כיסא הגלגלים שלו כשהוא מועלה לרכב ברמפה המיוחדת ונחגר לבטיחותו.
  • מוניות כאלה צריכות להיות גדולות, ואפשר להבדיל ביניהן לבין מוניות אחרות הודות לתא האחורי שלהן שבו אפשר להסיע נכים. כך תדעו שאתם נמצאים ברכב שמונגש ספציפית, ולא רק ברכב עם מטען שבו פתחו את התא האחורי לכך.
  • החשיבות של הסעות מונגשות גדולה גם לילדים שסובלים מבידוד חברתי, בגלל חוסר יכולת להגיע בבטחה למקומות שבהם החברים שלהם נמצאים. ולכן ישנה חשיבות רבה ליצור הרגלי נסיעה ברכב כזה כאשר זה אפשרי. הכול, בכדי לעזור להם להשתלב.

  הסעות לנכים, שנעשות על ידי נהגים מקצועיים שיודעים לנסוע מבלי לטלטל את הנכים ולגרום להם נזק נוסף, הן חיוניות. מוניות והסעות מישל מקפידה על הסעות כאלה במלוא תשומת הלב, המקצועיות והאדיבות. זאת ועוד, כדי להבטיח שכולם יזכו לשירות ההסעות שמגיע להם בזכות ולא בחסד.

  בשנים האחרונות, הנגשת מקומות ציבוריים ופרטיים לבעלי מוגבלויות הופכת להיות יותר נפוצה ושגרתית. בהתאם לכך, מוצאים יותר בקלות מונית עם מעלון שיכולה לסייע לנכים להגיע ממקום למקום. זאת מבלי שיצטרכו להיות תלויים בשירותי התחבורה הציבורית, שאינה יכולה לעזור להם בכל מקרה. שירותי חברת מוניות והסעות מישל ניתנים בצורה פשוטה וקלה לכל מי שזקוק להסעת נכים, בכל שעה ולכל מקום. המוניות יעזרו לכם לנסוע בנוחות ובבטחה לכל מקום שתצטרכו.

  • מעלונים לא היו נפוצים כל כך שנים רבות, ובגלל זה נכים רבים לא יכלו להיעזר בשירותי מכוניות שיש בהן מתקן כזה בקלות. זה יכול להימצא ברכב ייעודי ופרטי של נכה, אבל מי שאינו נוהג התקשה להיעזר בכך. זה מנע מאנשים רבים לצאת מהבית ולנסוע למרחקים במקרים רבים, ולכן הם היו תקועים בבית רוב שעות היממה. כך שאנשים שיכולים להזמין כיום שירותי הסעה פרטיים עם מתקנים מיוחדים לנכים, מגלים כמה זה קל, נוח ורצוי.
  • בטיחות מעל הכול, וכשיש מונית מורשית וחוקית שמשתמשת במעלון תקני שמותקן לפי חוק, היא לא רק מסיעה את הנכה כמו שצריך וללא תקלות – היא גם שומרת על בריאותו ושלמותו הפיזית. חשוב לנסוע עם שירותי הסעות מוכרים ומוסמכים להסעת נכים, במתקנים המיוחדים שיש להם תקן ותו איכות. כמו כן, חובה לדעת אם יש ביטוח ואחריות לנסיעה כזאת גם לנשקים שעלולים להיגרם כתוצאה מתאונה.
  • נוחות הנסיעה הפרטית היא הכרחית גם בימי קורונה, שבה יש להישמר מחשיפה לא מבוקרת בתחבורה הציבורית. נכים ומבוגרים רבים נמצאים בקבוצת סיכון, ולכן עליהם להיזהר יותר כשהם משתמשים בהסעות כאלה.

  שירות הסעות מקצועי חשוב בכל מקרה לכל קבוצה, ולנכים ולבעלי מוגבלויות פיזית על אחת כמה וכמה. מונית עם מעלון היא מונית שחשוב מאוד להזמין משירות שאתם סומכים עליו שישלח לכם נהג מיומן, שיידע איך לעבוד עם המתקן שלכם ולהעמיס אותו. חברת מוניות והסעות מישל מציעה שירות אמין ואחראי של נהגים מקצועיים, שיביאו אתכם בשלום ליעד שלכם.

  שירות חשוב בהסעות הוא שירות לאנשים עם מוגבלויות, משום שזה חוסך עגמת נפש ומאפשר לכם לנהל חיים פעילים ומלאים ללא בעיות נוספות. מוניות לנכים, שזמינות לכם כל הזמן, הן המוניות שתרצו שייקחו אתכם לפעילויות קבועות. זאת, בכדי להגיע בזמן, ומבלי להיות תלויים בזמינות של מוניות אקראיות ברחוב. מוניות והסעות מישל מציעה לכם את השירות הטוב ביותר שתוכלו לקבל מנהגים קבועים – במיוחד בשבילכם, לכל מטרה ובכל שעה.

  • למרות שהחוק מחייב איסוף של נכים בכל מצב, ובייחוד אם יש רמפות וגגונים מיוחדים לנשיאת המתקנים שלהם, הרי שהמצב אינו כזה תמיד. אנחנו נתקלים יותר מדי בשירות הסעות שאינו מכבד זאת, ומוניות פשוט נמנעות מלקחת נכים ובעלי מוגבלויות. המצב חמור גם כשצריך לקחת עיוורים עם כלבי הנחייה שלהם כחוק. משום כך, נכים רבים מעדיפים להיעזר בשירותי הסעות קבועות עם נהגים שמתחייבים להסעה, ומצוידים בכל מה שדרוש.
  • שירות הסעה לנכים מצטיין גם בנהגים שיש להם מיומנויות גבוהות בטיפול ובקיפול הציוד של הנכים. עגלות וכיסאות גלגלים מיוחדים ויקרים דורשים טיפול רגיש ומקצועי, ונהגים יודעים איך לטפל בהם ולקשור אותם כמו שצריך כדי שלא ייפגעו ויישברו. חשוב לתת שירות מקצועי כזה מבלי שיצטרכו להתחנן לכך, ולכן כשיש שירות הסעות קבוע זה מחייב גישה מקצועית לציוד ולא רק לבני אדם.
  • הקביעות והזמינות הגבוהות מאפשרות לכולם להגיע לאן שהם צריכים להגיע בכל שעה, מבלי להיות תלויים במוניות שלא מצוידות בציוד המתאים, ולכן גם לא עוצרות לכם ברחוב. ככל שהשירות של המוניות זמין יותר, כך גם אתם נהנים מניידות גבוהה יותר בכל שעה של היום.

  כל אדם זכאי להגיע לאן שהוא רוצה להגיע מבלי שיתעכב ובמלוא תשומת הלב לצרכים שלו. מוניות והסעות לנכים, שמצוידים במתקנים הנכונים והנדרשים להסעת הציוד של הנכה, יתנו לכם שירות מקצועי מלא. חברת מוניות והסעות מישל מציעה לכם מוניות והסעות נגישות וזמינות בכל שעות היממה. זאת, בכדי שתגיעו בשלום ובביטחון לכל מקום. לחברה זו חשובה גם הנוחות שלכם.

  כולנו מכירים את המוניות הרגילות העוברות על הכביש ומציעות את שירותי ההסעות לכלל האוכלוסייה. את המוניות המיועדות לנכים אנחנו הרבה פחות רואים וזאת בגלל שאין הרבה חברות שיש להן מונית עם מעלון לכל הנגישות שהנכים זקוקים.

  מדובר בכלי רכב יקר מאוד, במכוניות שלא כל חברה מסוגלת לעמוד בעלויות שלה ועל כן, מעטים הן המוניות הללו. הנכים, במיוחד אלו המתניידים באמצעות כיסא גלגלים חייבים את השירות של המוניות הללו ובלעדיהם הם לא יכולים לצאת מהבית. מה שהופך אותם לתלותיים ממש למוניות אלו שיש בהם מעלון.

  מוניות שיש בהן מעלון, הן למעשה מוניות המאפשרות לנכה לעלות בקלות רבה אל המונית יחד עם כיסא הנכים. הנכה לא יצטרך לקום ולהיכנס למונית, למושב רגיל שבתוכו. מה שלעיתים דורש סיוע של אנשים נוספים כאשר הנכה אינו מסוגל לעשות את המעבר הזה בכוחות עצמו.

  המעלון למעשה יעלה את הנכה עם הכיסא, בתוך המונית יקשרו אותו עם חגורת הבטיחות המתוכננת במיוחד עבורו וכך הוא יוכל לנסוע ולהגיע למחוז חפצו בבטחה, בקלות וללא טרחה מיותרת.

   

  אנחנו חייבים לשים דגש מיוחד גם על הנהג שנוהג במכונית כזו. חזקה היא על נהג במכונית כזו שהוא בוחר בעבודה הזו מתוך רגישות לאוכלוסיית הנכים ומתוך רצון לסייע ולתמוך בנכה. הנהג יהיה לרוב אדם סבלן, אדם קשוב אדם עם חמלה והכלה כלפי הנכה. כך הנכה יוכל לחוש בנוח בעת הנסיעה במונית והוא גם יפיק תועלת רבה מנסיעה במונית זו. אותו נוסע יזכה לחוויית נסיעה נוחה ויעילה.

  השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

   ּ
   התחל צ'אט
   היי, איך אני יכול לעזור?