צרו קשר

  ּ

  מונית נגישה לנכים

  עם העלייה בדרישות התחבורה בישראל, גם אוכלוסיית בעלי המוגבלויות דורשת היצע רחב יותר של פתרונות תחבורה כמו מונית נגישה וקווי אוטובוס מונגשים. כיום בעלי מוגבלויות מוצאים את עצמם נעזרים רבות בשירותי מוניות על מנת להתנייד ממקום למקום בקלות. המוניות מאובזרות בכל האמצעים הדרושים לנכה ולציוד שלו, כמו מעלונים, חלל פנימי רחב יותר ויכולות אחסון של כיסאות גלגלים. בשל הזמינות הגבוה של מוניות והאפשרות להזמינן בכל שעה של היום והלילה, בעלי מוגבלויות יכולים להופיע לכל אירוע או פגישה שיש להם, מבלי להיות תלויים בבני משפחה או בלוח הזמנים של התחבורה הציבורית. חברת "מישל מוניות והסעות בצפון" מסייעת לבעלי מוגבלויות להתנייד בעזרת מונית נגישה המתאימה לכל אדם וזמינה בשיחת טלפון אחת.

  כל הסיבות לבחור בשירותי מונית נגישה

  נסיעה בתחבורה ציבורית, כמו רכבת או אוטובוס היא פרוצדורה לא פשוטה בכלל בשביל כל אדם בעל מוגבלויות. לעיתים רבות נהגי האוטובוס מתמודדים עם עומסים כבדים שלא מאפשרים להם להעלות נוסעים על כיסאות גלגלים, ולכן קשה יותר לבעלי מוגבלות אשר נדרשים לקבל שירות אישי יותר מהנהגים לסמוך על תחבורה ציבורית.

  כאשר אתם מזמינים מונית נגישה, אתם יכולים להסביר בדיוק את הצרכים שלכם וכך להיות בטוחים שלא יהיה תקלות בשירות שתקבלו. המונית והנהג ימתינו לכם וילוו אתכם לאורך כל הנסיעה בנוחות ומהירות, עם כל אמצעי הבטיחות שישמרו על הציוד ועליכם בריאים ושלמים לאורך הדרך.

  עם מונית נגישה לא תלויים באף אחד

  מונית נגישה פותחת לכל אדם את האפשרות להיות עצמאי ונייד ללא צורך להסתמך על מכונית פרטית, בן משפחה או תחבורה ציבורית. האופציה לנהל לוח זמנים שאינו תלוי בגורם שלישי היא היתרון הגדול ביותר שיש למוניות אלו ולכן יותר ויותר אנשים נעזרים בשירותים האלו. המונית מגיעה לכל נקודה ואוספת את הנוסע ואת כל הציוד שלו בסבלנות הנדרשת ובצורה בטוחה ומורידה אותו בדיוק בנקודה בה הוא צריך, ללא עצירות ביניים או עיכובים. חברת "מישל מוניות והסעות בצפון" מאפשרת לכל נוסע להיעזר בשירות מונית נגישה מתקדמת. אנו מחזיקים בצוות נהגים אחראי ורגיש שמלווה את הנוסעים.

  שירותי מונית נגישה

  מונית נגישה 

  מונית נגישה לנכים היא כלי תחבורה חיוני לאוכלוסייה הולכת וגדלה בישראל, כך שלא ניתן להתעלם מהחשיבות שלה בנוף התחבורתי. מוניות אלו מאפשרות לבעלי מוגבלויות להתמודד עם הקושי הפיזי ולהיות עצמאיים ככל האפשר בשטח, ללא תמיכה קבועה של בני משפחה או רכב פרטי צמוד. עלויות ההנגשה הגבוהות של רכבים, מחייבות את התחבורה הציבורית לתת מענה הולם לנכים, ולכן מונית נגישה לנכים היא כה חשובה. כיום בשיחת טלפון אחת, אתם יכולים להזמין מונית שמתאימה בדיוק לצרכים שלכם ושתיקח אתכם לכל מקום במהירות וללא עצירות בדרך. חברת "מישל מוניות והסעות בצפון" מציעה שירות מונית נגישה לנכים בכל שעות היממה ולכל נקודה שתרצו.

  למה להזמין מונית נגישה לנכים?

  המרחב הציבורי בישראל עושה באופן קבוע מאמץ על מנת להתאים את עצמו לאוכלוסיית הנכים. יחד עם זאת, התדירות של רכבות ואוטובוסים נגישים לנכים לא תמיד זהה לצורך ודורשת פרוצדורה מורכבת הן של הנוסע והן של נותני השירות. לכן, בעלי המוגבלויות אשר רוצים להיות ניידים בכל שעה של היום, מעדיפים להרים את הטלפון ולהזמין מונית נגישה. הזמינות, מתקזזת עם עלות הנסיעה ובייחוד בחום של ישראל, הנוסעים לא רוצים לעמוד שעות בתחנות האוטובוס ולהמתין עד שיגיע הרכב הנגיש. שירותי מוניות נגישות אם כך, הופכים חשובים יותר ויותר בחייהם של נכים ומסייעים להם לשמור על חיי שגרה.

  מתחשבים בקושי

  מוניות נגישות לנכים הן כלי רכב בעל יכולת תנועה בלתי מוגבלת. בדיוק כמו שאנשים רגלים מעדיפים לקחת מונית כדי להגיע עד פתח הבית, כך גם אנשים בעלי מוגבלויות יעדיפו להימנע מכל עצירות הביניים וההמתנות בתחבורה ציבורית. ההבדל היחיד הוא שבמקרה של מונית נגישה לנכים, היא מחייבת את הנוסע להזמין את כלי הרכב ולבקש התאמה לצרכיו- בין אם מעלית, או התאמה לכלבי נחייה, כדי שיוכל להגיע למחוז חפצו בבטחה ובמהירות. חברת "מישל מוניות והסעות בצפון" מאפשרת לאוכלוסיית בעלי המוגבלויות להזמין שירות מונית נגישה בכל שעה של היום ולכל מטרה. אנו נשמח לקחת אתכם ליעד שלכם ולעשות זאת עם רכבים מתקדמים.

  הזמנת מונית נגישה לנכים

  מוניות נגישות לנכים בחיפה

  נסיעה במונית היא לא סתם החלטה של רגע אצל בעלי מוגבלויות רבים- הם חייבים להזמין מראש מוניות נגישות על מנת להבטיח שהן יתאימו לצרכים המיוחדים של כל נוסע. במדינת ישראל הסובלת מאתגרים תחבורתיים, דווקא לנוסעים המיוחדים חשוב שיהיה פתרון זמין ומהיר לשנע אותם ממקום למקום. התאמה של מעלונים או של מוניות מתאימות לכלבי נחייה, מהווה התחשבות מיוחדת באוכלוסייה הולכת וגדלה. במרחק שיחת טלפון אחת, יכול כל בעל מוגבלויות לצאת מהבית לחיי שגרה ולהרגיש חלק מתפקד בחברה שלנו. חברת "מישל מוניות והסעות בצפון" מציעה שירותי מוניות נגישות לכל נוסע כיד לסייע לאוכלוסיות מיוחדות להגיע בבטחה לכל יעד.

  מדוע להזמין מוניות נגישות?

  במקום להסתמך על אוטובוסים ורכבות, נוסעים רבים בעלי מוגבלות בוחרים לפנות למוניות נגישות מכמה סיבות:

  1. זמן- המונית מגיעה ללא תחנות ביניים וללא עצירות מיותרות אל היעד של כל נסיעה ומורידה את הנוסע קרוב ככל הניתן לפתח דלתו.
  2. עלות- עלות הנסיעות פחותה משמעותית מאחזקת רכב נגיש והיא נגישה לכל נוסע בהתאם לצרכי הנסיעה שלו.
  3. עצמאות- הנוסעים בעלי המוגבלות לא מרגישים תלויים בעזרתו הצמודה של אדם אחר ויכולים לצאת מהבית ללא עזרה ובכל זמן.
  4. ביטחון- בתחבורה ציבורית הנוסע מוקף באנשים רבים ותלוי בנהג ובנוסעים האחרים על מנת לשמור על בטחונו. העלייה לאוטובוס, חגורות הבטיחות והנסיעה עצמה כולן בטוחות פחות מנסיעה במונית נגישה.
  5. שירות אישי- נהג המונית מתפקד גם כמלווה אישי ואנושי של הנוסע ויכול לעזור לו במקרה ויש לו בעיה כל שהיא.

  הופכים את החיים לקלים יותר

  הנסיעה במוניות נגישות מהווה תפנית בחיי הנוסעים בעלי המוגבלויות. המוניות פותחות את הדלת לחיי עצמאות שלא דורשים מהחולים לפנות לבני המשפחה בכל עניין פעוט. כמו כן אתם יכולים להזמין את המוניות למועדים שנוחים לכם ולהפוך את ההרגל הזמני לקבוע בצורה הדרגתית. חברת "מישל מוניות והסעות בצפון" מציעה ללקוחותיה את שירותי המוניות הנגישות על מנת להביא כל לקוח ליעד המבוקש שלו בבטחה ובמהירות. הנהגים שלנו מיומנים ותפעלים את המוניות בזהירות כדי לשמור עליכם לאורך הדרך.

  מוניות נגישות לנכים בחיפה

  חברתנו, מוניות והסעות מישל, מספקת מוניות נגישות והסעות לנכים בכסא גלגלים בכל הארץ. בכל הרכבים שלנו מותקן מעלון (רמפה) להעלאת הנכה לתוך הרכב. השירות שלנו כולל לקוחות ליעדים שונים בארץ, הן לטיפולים והן לטיולים. הנהגים שלנו כמובן עוזרים בליווי הנכים מהבית – עד הכניסה לרכב. מעבר לכך, הנהגים שלנו מקפידים על בטיחות בזמן הנסיעה – שזהו ללא ספק הדבר בחשוב ביותר. במסגרת השירות שלנו, אנו מקפידים על רמת בטיחות גבוהה ביותר. לכן הנהגים שלנו נבחרים בקפדנות ועוברים הכשרה מקצועית על כל רכב. מעבר לכך, הרכבים שלנו מצוידים בכל החגורות הנדרשות בכדי לרתום את עגלת הנכים לפי תקן משרד התחבורה.

  • מיעוט המוניות שמותאמות להסעת נכים מחייב שמירה על מספרי השירות שכן יכולים להציע לכם שירות כזה, זמין ובמחיר זהה למחיר הסעה רגילה. המוניות מצוידות במעלונים וברמפות המיוחדות שמוקדשות להעלאת עגלה או כיסא גלגלים וכל מה שצריך. אין דבר יותר מסוכן מאשר לנסוע ברכב שלא הונגש לכך ואינכם יכולים לנסוע ברכב שלא קושר את הכיסא המיוחד שלכם כדי שלא יינזק.
  • בטיחות מעל הכול, ולכן גם במונית זאת אתם קשורים וחגורים בצורה בטוחה שמבטיחה את שלומכם ואת נוחותכם. ברכב כזה נוסעים במשך שעות מבלי שתרגישו אי נוחות או כאב לכל מגבלה פיזית שהיא. זה מה שהכי חשוב – הבריאות והנוחות שלכם בנסיעה.
  • זמינות גבוהה לכל מי שמבקש זאת, מחייבת מענה סביר ולפי חוק בתוך 30 דקות מרגע ההזמנה. אנחנו יכולים להציע לכם הסעות קבועות לכל המקומות שבהם אתם צריכים להיות, בדיוק בזמן וללא עיכובים. בנוסף, אנו יכולים לקחת אתכם גם בהתראה קצרה לפי הצורך ולפי המצב בשטח, עם התפנות המוניות.

  שירותי מוניות נגישות מבטיחים לכם מענה מרשים בכל שעות היממה. חברת מוניות והסעות מישל מתמחה גם בהסעות מיוחדות לבעלי מוגבלויות, ועומדת לרשותכם בכל שעה שתצטרכו. אתם יכולים להגיע לכל מקום שתרצו, ולא להיטלטל ברכבת או באוטובוס בצורה לא בטיחותית ולא נוחה. שירות אדיב ומסור מובטח לכל מי שנעזר בשירותי המונית המונגשת שלנו.

  כמה אי נעימות הייתה יכולה להיחסך מכל מי שמזמין מונית, שאמורה להיות מותאמת לצרכיו ולמגבלותיו הגופניות – אך הגיעה מונית שלא עונה עליהם? מוניות נגישות לנכים הן מוניות מיוחדות שלוקחות בחשבון כל מה שנחוץ לבעלי מוגבלויות פיזיות מכל הסוגים, כך שאפשר יהיה לנסוע לא רק בנוחות אלא גם בביטחון ובבטחה. חברת מוניות והסעות מישל מנגישה מוניות והסעות מיוחדות לצרכים אלה, בכל הכבוד הראוי ובמלוא המחשבה על הנוחות והבטיחות שלהם. לרשותנו מוניות והסעות שיכולות לקחת כל כסא גלגלים. לרשותנו גם "זחליל" – כסא גלגלים עולה ויורד במדרגות.

   

  • לפי חוק, מוניות חייבות להסיע נכים ולהנגיש להם ככל האפשר את המתקנים, אם הם קיימים. זה אומר בעיקר הסעת עיוורים וכלב הנחייה שלהם אבל גם מי שמסוגלים להתנייד בעזרת מקל. מוניות שחייבים להזמין בשביל ציוד נוסף, כמו כיסאות גלגלים, הן מוניות שמאובזרות ברמפות ומעלונים מיוחדים כדי לעשות זאת בצורה בטוחה ונוחה לנכה.
  • מטבע הדברים, רצוי להזמין שירות כזה מראש למי שצריך הסעה למקומות מסוימים. זה הרבה יותר נוח לנסוע עם שירות הסעות קבוע, שבו הנהגים כבר מכירים אתכם ויודעים בדיוק איזה ציוד אתם צריכים להעמיס וכיצד לטפל בו. זה גם נעים ונחמד יותר מבחינה אישית לנסוע עם נהג פרטי בצורה כזאת, שיודע בדיוק כיצד להקל עליכם בזמן הנסיעה ולספק לכם כל מה שצריך במהלכה.
  • קורה לא פעם שהסעה לנכים אינה מגיעה בזמן, ובהתחשב בכך שצריך להיכנס ולצאת מהרכב – מדובר בבזבוז זמן משמעותי של הנוסע, שרוצה להגיע בזמן לפעילות שלו או לתורים לטיפול מקצועי או לבדיקות. כדי להבטיח שלא יקרה לכם דבר כזה, רצוי תמיד לעבוד עם שירות הסעות שמכבד את ההתחייבויות והזמן שלכם באותה מידה, ולא גורם לכם לוותר על הפעילות שלכם.
  • לחברתנו יש את הציוד הדרוש להורדת והעלאת נכים בכסא גלגלים מתוך הבית אל תוך הרכב.

  שירות מוניות נגישות לנכים הוא שירות חשוב שמספק מעל הכול את ההסעות במסירות ובאדיבות. אין צורך לחכות יותר מדי למוניות שבהן תוכלו להגיע לכל מקום שאתם צריכים, ויש לכם את הרמפות או המעלון שאפשר להטעין עליהן את כסא הגלגלים שלכם. עם חברת מוניות והסעות מישל תגיעו בשלום ובדייקנות לכל מקום שאתם צריכים.

  מי שניסה פעם להשיג מונית נגישה, שיש לה מתקן מעלון מיוחד להעמסת כיסא גלגלים, יודע שזאת לא משימה קלה במיוחד. אולי בגלל זה יש נכים רבים שמוותרים מראש על הניידות שלהם – ולכן גם מתקשים לפתח חיי חברה ולהגיע לפעילויות שונות וחשובות, כמו ביקורים אצל רופאים וטיפולים. למטרות חשובות כאלה יש מוניות שמותאמות להסעת נכים ובעלי מוגבלויות גופניות של חברת מוניות והסעות מישל, שזמינות לכם ללא הגבלה של זמן.

   

  • מוניות שמותאמות לנסיעת נכים ובעלי מוגבלויות, חייבות לשאת בהן מתקנים מיוחדים שלהם יש אפשרות להרים בצורה בטוחה את כיסא הגלגלים – עם או בלי שהנוסע יושב בו. יש מוניות שבהן אפשר להעמיס את הכיסא בנפרד ויש כאלה שבהן אפשר לעלות עם הכיסא ולשבת חגורים ומאובטחים מבלי לזוז, כדי שיהיה הרבה יותר נוח. מוניות כאלה כוללות בדרך כלל מעלונים ורמפות ויש בהם מקום מיוחד להעמסת הכיסא מאחור. מדובר במונית רגילה ולא מכונית עם תא מטען, כדי שהכול יהיה נוח ומכובד לנסיעה.

  מוניות מחליפות אמצעי תחבורה ציבורית שהיו אמורים לפתור את בעיית הנגישות של הנכים, כך שברכבת ובאוטובוסים יהיה נוח לנסוע. אלא שהמציאות מלמדת שלא קל לעלות לאוטובוס ולכן גם אינם טורחים לעצור ולעזור לנכים ולעכב את הנוסעים כולם. גם ברכבת לא תמיד נגיש ונוח, למרות כל הרצון הטוב. עם זאת, מונית תגיע אליכם הביתה ותוריד אתכם בדיוק במקום שבו אתם רוצים לרדת, מבלי שתצטרכו להטריח את עצמכם.

  שירותי המוניות וההסעות הנגישות של חברת מוניות והסעות מישל יביאו אתכם מהבית לכל מקום שתרצו להגיע אליו. אין צורך להתפשר עוד על טיב השירות ועל נוחות הנסיעה. אתם יכולים לנסוע במונית שנותנת לכם אפשרות לנסוע בכיסא הגלגלים שלכם או בנפרד, בבטיחות מרבית.

  יש הסעות שרק אנשי מקצוע מיומנים ואדיבים יכולים לעשות. נהג מונית נגישה לנכים יודע שיש דרך מסוימת שבה צריך להעמיס את כיסא הגלגלים או לעזור לנכה לעלות לרכב כשהוא יכול לשבת רגיל, וחובה לשמור על הציוד שלו תקין בדיוק כמו על בריאות הנוסע. חברת מוניות והסעות מישל מציעה ללקוחותיה הסעות במוניות מצוידות היטב, הכוללות את כל ההתקנים הראויים שנדרשים לכך. נסיעה בטוחה עם נהגי החברה היא נסיעה מהנה ודייקנית.

  • רבים אינם מבינים שמוניות להסעת אנשים עם מגבלות גופניות אינן רבות בארץ, ולכן קשה לנכים למצוא שירות הסעות מהימן וזמין תמיד. הנגישות של חברה כזאת לנכים חשובה מאוד דווקא בגלל מיעוט המוניות, ולכן כשלקוחות מוצאים חברה כזאת הם ממליצים עליה לחבריהם ולמשפחתם, ובצדק.
  • חשובים מאוד המתקנים של המונית שבה נוסעים. חברה כזאת זוכה לאמון הנוסעים הודות למתקנים היעילים והמתפקדים שלה גם בזכות התחזוקה השוטפת. כך שלא יקרה מצב שהמתקנים, כמו המעלונים והגגונים, לא יהיו תקינים ולא יוכלו לקחת נכים בגלל הציוד וכיסא הגלגלים שלהם. הרי חשוב להם לשמור על שגרה כמו כל אדם אחר, ולכן התלות בציוד מחייבת את הכבוד הראוי של חברת ההסעות שלהם.
  • נהג מונית שמיועדת לנכים צריך לעבור הדרכה כדי לדעת איך לחגור נכים בכל גיל, כדי שיהיו בטוחים בנסיעה וגם ירגישו נוח. חיוני לעשות זאת לא רק בגלל הביטוח והאחריות, אלא גם כדי להתחשב במצבם הרגיש והפגיע – ולא להחמיר אותו בפגיעה שנוצרת כתוצאה מהנסיעה עצמה. זה בדיוק ההבדל בין חברה אכפתית לחברה שלא משקיעה ביחס ללקוחות בציוד המתאים.

  חברת מוניות והסעות מישל מציעה לכם מונית נגישה לנכים, כדי שתוכלו לנסוע בצורה בטוחה ונוחה לכל מקום. אין סיבה לוותר על שגרת חיים של אדם פעיל כשיש איך להגיע לכל מקום בבטחה ובמחיר הוגן. נסיעות לאנשים עם מוגבלויות פיזיות יכולות להיות הרבה יותר זמינות ונגישות עם חברה שבאמת מקדישה לכך תשומת לב.

  השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

   ּ
   התחל צ'אט
   היי, איך אני יכול לעזור?