צרו קשר
ּ

מונית נגישה

עם העלייה בדרישות התחבורה בישראל, גם אוכלוסיית בעלי המוגבלויות דורשת היצע רחב יותר של פתרונות תחבורה כמו מונית נגישה וקווי אוטובוס מונגשים. כיום בעלי מוגבלויות מוצאים את עצמם נעזרים רבות בשירותי מוניות על מנת להתנייד ממקום למקום בקלות. המוניות מאובזרות בכל האמצעים הדרושים לנכה ולציוד שלו, כמו מעלונים, חלל פנימי רחב יותר ויכולות אחסון של כיסאות גלגלים. בשל הזמינות הגבוה של מוניות והאפשרות להזמינן בכל שעה של היום והלילה, בעלי מוגבלויות יכולים להופיע לכל אירוע או פגישה שיש להם, מבלי להיות תלויים בבני משפחה או בלוח הזמנים של התחבורה הציבורית. חברת "מישל מוניות והסעות בצפון" מסייעת לבעלי מוגבלויות להתנייד בעזרת מונית נגישה המתאימה לכל אדם וזמינה בשיחת טלפון אחת.

כל הסיבות לבחור בשירותי מונית נגישה

נסיעה בתחבורה ציבורית, כמו רכבת או אוטובוס היא פרוצדורה לא פשוטה בכלל בשביל כל אדם בעל מוגבלויות. לעיתים רבות נהגי האוטובוס מתמודדים עם עומסים כבדים שלא מאפשרים להם להעלות נוסעים על כיסאות גלגלים, ולכן קשה יותר לבעלי מוגבלות אשר נדרשים לקבל שירות אישי יותר מהנהגים לסמוך על תחבורה ציבורית.

כאשר אתם מזמינים מונית נגישה, אתם יכולים להסביר בדיוק את הצרכים שלכם וכך להיות בטוחים שלא יהיה תקלות בשירות שתקבלו. המונית והנהג ימתינו לכם וילוו אתכם לאורך כל הנסיעה בנוחות ומהירות, עם כל אמצעי הבטיחות שישמרו על הציוד ועליכם בריאים ושלמים לאורך הדרך.

עם מונית נגישה לא תלויים באף אחד

מונית נגישה פותחת לכל אדם את האפשרות להיות עצמאי ונייד ללא צורך להסתמך על מכונית פרטית, בן משפחה או תחבורה ציבורית. האופציה לנהל לוח זמנים שאינו תלוי בגורם שלישי היא היתרון הגדול ביותר שיש למוניות אלו ולכן יותר ויותר אנשים נעזרים בשירותים האלו. המונית מגיעה לכל נקודה ואוספת את הנוסע ואת כל הציוד שלו בסבלנות הנדרשת ובצורה בטוחה ומורידה אותו בדיוק בנקודה בה הוא צריך, ללא עצירות ביניים או עיכובים. חברת "מישל מוניות והסעות בצפון" מאפשרת לכל נוסע להיעזר בשירות מונית נגישה מתקדמת. אנו מחזיקים בצוות נהגים אחראי ורגיש שמלווה את הנוסעים.

שירותי מונית נגישה

מונית נגישה לנכים

מונית נגישה לנכים היא כלי תחבורה חיוני לאוכלוסייה הולכת וגדלה בישראל, כך שלא ניתן להתעלם מהחשיבות שלה בנוף התחבורתי. מוניות אלו מאפשרות לבעלי מוגבלויות להתמודד עם הקושי הפיזי ולהיות עצמאיים ככל האפשר בשטח, ללא תמיכה קבועה של בני משפחה או רכב פרטי צמוד. עלויות ההנגשה הגבוהות של רכבים, מחייבות את התחבורה הציבורית לתת מענה הולם לנכים, ולכן מונית נגישה לנכים היא כה חשובה. כיום בשיחת טלפון אחת, אתם יכולים להזמין מונית שמתאימה בדיוק לצרכים שלכם ושתיקח אתכם לכל מקום במהירות וללא עצירות בדרך. חברת "מישל מוניות והסעות בצפון" מציעה שירות מונית נגישה לנכים בכל שעות היממה ולכל נקודה שתרצו.

למה להזמין מונית נגישה לנכים?

המרחב הציבורי בישראל עושה באופן קבוע מאמץ על מנת להתאים את עצמו לאוכלוסיית הנכים. יחד עם זאת, התדירות של רכבות ואוטובוסים נגישים לנכים לא תמיד זהה לצורך ודורשת פרוצדורה מורכבת הן של הנוסע והן של נותני השירות. לכן, בעלי המוגבלויות אשר רוצים להיות ניידים בכל שעה של היום, מעדיפים להרים את הטלפון ולהזמין מונית נגישה לנכים. הזמינות, מתקזזת עם עלות הנסיעה ובייחוד בחום של ישראל, הנוסעים לא רוצים לעמוד שעות בתחנות האוטובוס ולהמתין עד שיגיע הרכב הנגיש. שירותי מוניות נגישות אם כך, הופכים חשובים יותר ויותר בחייהם של נכים ומסייעים להם לשמור על חיי שגרה.

מתחשבים בקושי

מוניות נגישות לנכים הן כלי רכב בעל יכולת תנועה בלתי מוגבלת. בדיוק כמו שאנשים רגלים מעדיפים לקחת מונית כדי להגיע עד פתח הבית, כך גם אנשים בעלי מוגבלויות יעדיפו להימנע מכל עצירות הביניים וההמתנות בתחבורה ציבורית. ההבדל היחיד הוא שבמקרה של מונית נגישה לנכים, היא מחייבת את הנוסע להזמין את כלי הרכב ולבקש התאמה לצרכיו- בין אם מעלית, או התאמה לכלבי נחייה, כדי שיוכל להגיע למחוז חפצו בבטחה ובמהירות. חברת "מישל מוניות והסעות בצפון" מאפשרת לאוכלוסיית בעלי המוגבלויות להזמין שירות מונית נגישה לנכים בכל שעה של היום ולכל מטרה. אנו נשמח לקחת אתכם ליעד שלכם ולעשות זאת עם רכבים מתקדמים.

הזמנת מונית נגישה לנכים

מוניות נגישות לנכים בחיפה

נסיעה במונית היא לא סתם החלטה של רגע אצל בעלי מוגבלויות רבים- הם חייבים להזמין מראש מוניות נגישות על מנת להבטיח שהן יתאימו לצרכים המיוחדים של כל נוסע. במדינת ישראל הסובלת מאתגרים תחבורתיים, דווקא לנוסעים המיוחדים חשוב שיהיה פתרון זמין ומהיר לשנע אותם ממקום למקום. התאמה של מעלונים או של מוניות מתאימות לכלבי נחייה, מהווה התחשבות מיוחדת באוכלוסייה הולכת וגדלה. במרחק שיחת טלפון אחת, יכול כל בעל מוגבלויות לצאת מהבית לחיי שגרה ולהרגיש חלק מתפקד בחברה שלנו. חברת "מישל מוניות והסעות בצפון" מציעה שירותי מוניות נגישות לכל נוסע כיד לסייע לאוכלוסיות מיוחדות להגיע בבטחה לכל יעד.

מדוע להזמין מוניות נגישות?

במקום להסתמך על אוטובוסים ורכבות, נוסעים רבים בעלי מוגבלות בוחרים לפנות למוניות נגישות מכמה סיבות:

  1. זמן- המונית מגיעה ללא תחנות ביניים וללא עצירות מיותרות אל היעד של כל נסיעה ומורידה את הנוסע קרוב ככל הניתן לפתח דלתו.
  2. עלות- עלות הנסיעות פחותה משמעותית מאחזקת רכב נגיש והיא נגישה לכל נוסע בהתאם לצרכי הנסיעה שלו.
  3. עצמאות- הנוסעים בעלי המוגבלות לא מרגישים תלויים בעזרתו הצמודה של אדם אחר ויכולים לצאת מהבית ללא עזרה ובכל זמן.
  4. ביטחון- בתחבורה ציבורית הנוסע מוקף באנשים רבים ותלוי בנהג ובנוסעים האחרים על מנת לשמור על בטחונו. העלייה לאוטובוס, חגורות הבטיחות והנסיעה עצמה כולן בטוחות פחות מנסיעה במונית נגישה.
  5. שירות אישי- נהג המונית מתפקד גם כמלווה אישי ואנושי של הנוסע ויכול לעזור לו במקרה ויש לו בעיה כל שהיא.

הופכים את החיים לקלים יותר

הנסיעה במוניות נגישות מהווה תפנית בחיי הנוסעים בעלי המוגבלויות. המוניות פותחות את הדלת לחיי עצמאות שלא דורשים מהחולים לפנות לבני המשפחה בכל עניין פעוט. כמו כן אתם יכולים להזמין את המוניות למועדים שנוחים לכם ולהפוך את ההרגל הזמני לקבוע בצורה הדרגתית. חברת "מישל מוניות והסעות בצפון" מציעה ללקוחותיה את שירותי המוניות הנגישות על מנת להביא כל לקוח ליעד המבוקש שלו בבטחה ובמהירות. הנהגים שלנו מיומנים ותפעלים את המוניות בזהירות כדי לשמור עליכם לאורך הדרך.

מוניות נגישות לנכים בחיפה

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

ּ
התחל צ'אט
היי, איך אני יכול לעזור?